TESLA RB5210FHX Side-by-side hűtőszekrény
| Elérhetőség | Raktáron ✅ |
|---|---|
| Értékelés | ⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategória | TESLA TESLA Háztartási nagygépek TESLA Hűtőszekrény és fagyasztó TESLA Side by side és Többajtós hűtőszekrények |
| Gyártó | TESLA |
| Eladó | Onlinemarkaboltok.hu |
| Ajánljuk | TESLA Side by side és Többajtós hűtőszekrények TESLA |
Árkategória:
- TESLA Side by side és Többajtós hűtőszekrények 388000 Ft-ig
- TESLA Side by side és Többajtós hűtőszekrények 1170000 Ft-ig
Biztonságos vásárlás! 14 nap elállási idő!
Gyors házhozszállítás egy napon belül!
Biztonságos fizetés online bankkártyával!
Termékleírás
TESLA RB5210FHX Side-by-side hűtőszekrénya következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.
Az Árukereső.hu-n megvásárolható ajánlataink
|
|
TESLA Side by side és Többajtós hűtőszekrények
TESLA RB5210FHX Side-by-side hűtőszekrény |
387 900 Ft |
Teljes TESLA RB5210FHX Side-by-side hűtőszekrény termékleírás
Két munkatársunk saját autóinkkal szállítanak! Szállítási információkért kattintson ide! + EXTRA 5 év jótállással vásárolhat!* Beüzemelés szolgáltatásunk a készülék mellé NEM választható. TESLA RB5210FHX Side-by-side hűtőszekrény Energiaosztály: F Energia felhasználás: 391 kWh/év NO FROST hűtési rendszer LED világítás Gyermekzár Elektronikus vezérlés Szuper hűtés funkció Gyorsfagyasztás Nyitott ajtó figyelmeztetés Vízadagoló Nettó hűtőtérfogat: 344 liter Fagyasztó térfogata: 185 liter Zajszint: 40 dB (C) Dark inox szín INVERTER KOMPRESSZOR Méret (szél. x mély. x mag.): 900 X 660 X 1770 mm
A Onlinemarkaboltok.hu webáruházban a tesla side by side és többajtós hűtőszekrények kategóriából a TESLA RB5210FHX Side-by-side hűtőszekrény) terméket 387 900 Ft-os áron vásárolhatod meg.
Paraméterek
| Elérhetőség |
Raktáron |
|---|---|
| Értékelés |
⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategória |
TESLA, TESLA Háztartási nagygépek, TESLA Hűtőszekrény és fagyasztó, TESLA Side by side és Többajtós hűtőszekrények, |
| Gyártó | |
| Eladó | |
| Ár |
387 900 Ft |
| EAN |
8606015031712 |
Gyakran ismételt kérdések a TESLA RB5210FHX Side-by-side hűtőszekrény kapcsolatban
❓ Mennyibe kerül a TESLA RB5210FHX Side-by-side hűtőszekrény?
A TESLA RB5210FHX Side-by-side hűtőszekrény terméket 387 900Ft-tól vásárolhatod meg a Onlinemarkaboltok.hu webáruházban.
❓ Hol lehet vásárolni a TESLA RB5210FHX Side-by-side hűtőszekrény terméket?
A TESLA RB5210FHX Side-by-side hűtőszekrény terméket például a Onlinemarkaboltok.hu webáruházban vásárolhatja meg.
❓ A TESLA RB5210FHX Side-by-side hűtőszekrény raktáron van?
Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron TESLA RB5210FHX Side-by-side hűtőszekrény Megnézheted a Onlinemarkaboltok.hu oldalon.
❓ Mi a TESLA RB5210FHX Side-by-side hűtőszekrényEAN kódja?
A TESLA RB5210FHX Side-by-side hűtőszekrény termék EAN kódja: 8606015031712
Még több terméket keresél a tesla gyártótól?
Katalógusunkban az tesla márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb tesla termékeinek kínálatát.