Teka Stylo 2B MTX Rozsdamentes mosogatótál (11107038)
| Elérhetőség | Raktáron ✅ |
|---|---|
| Értékelés | ⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategória | Teka Teka Csaptelep és mosogatótálca Teka Mosogatótálca Teka Rozsdamentes mosogatótálca |
| Gyártó | Teka |
| Eladó | Onlinemarkaboltok.hu |
| Ajánljuk | Teka Rozsdamentes mosogatótálca Teka |
Árkategória:
Biztonságos vásárlás! 14 nap elállási idő!
Gyors házhozszállítás egy napon belül!
Biztonságos fizetés online bankkártyával!
Termékleírás
Teka Stylo 2B MTX Rozsdamentes mosogatótál (11107038)a következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.
Az Árukereső.hu-n megvásárolható ajánlataink
|
|
Teka Rozsdamentes mosogatótálca
Teka Stylo 2B MTX Rozsdamentes mosogatótál (11107038) |
36 000 Ft |
Teljes Teka Stylo 2B MTX Rozsdamentes mosogatótál (11107038) termékleírás
SZÁLLÍTÁSI INFORMÁCIÓKÉRT kattintson IDE! + EXTRA 5 év jótállással vásárolhat!* kA megrendelt termékeket két SAJÁT munkatársunk szállítja házhoz, órapontosan, az ország egész területén! 2 medence Szűrőkosaras 3 ½lefolyócsomag Méretek: 828 x 485 mm Lekerekített szélek: R150 mm Medenceméret: 360 x 417 x 170 mm 1 csaptelep furat (Csak a mikrotextúrás változatnál!) A sor közepén álló mosogatószekrény (modul) minimális szélessége a csaptelephellyel együtt: 80 cm. Anyag: rozsdamentes acél (fényes vagy mikrotextúrás) Tömítőszalag + rögzítőkarmok+szifon mellékelve a csomagolásban szállítási információ: Karton doboz (0.074m3 – 4.9 kg) A csaptelep nem tartozéka a mosogatónak!
A Onlinemarkaboltok.hu webáruházban a teka rozsdamentes mosogatótálca kategóriából a Teka Stylo 2B MTX Rozsdamentes mosogatótál (11107038)) terméket 36 000 Ft-os áron vásárolhatod meg.
Paraméterek
| Elérhetőség |
Raktáron |
|---|---|
| Értékelés |
⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategória |
Teka, Teka Csaptelep és mosogatótálca, Teka Mosogatótálca, Teka Rozsdamentes mosogatótálca, |
| Gyártó | |
| Eladó | |
| Ár |
36 000 Ft |
| EAN |
8421152026120 |
Gyakran ismételt kérdések a Teka Stylo 2B MTX Rozsdamentes mosogatótál (11107038) kapcsolatban
❓ Mennyibe kerül a Teka Stylo 2B MTX Rozsdamentes mosogatótál (11107038)?
A Teka Stylo 2B MTX Rozsdamentes mosogatótál (11107038) terméket 36 000Ft-tól vásárolhatod meg a Onlinemarkaboltok.hu webáruházban.
❓ Hol lehet vásárolni a Teka Stylo 2B MTX Rozsdamentes mosogatótál (11107038) terméket?
A Teka Stylo 2B MTX Rozsdamentes mosogatótál (11107038) terméket például a Onlinemarkaboltok.hu webáruházban vásárolhatja meg.
❓ A Teka Stylo 2B MTX Rozsdamentes mosogatótál (11107038) raktáron van?
Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron Teka Stylo 2B MTX Rozsdamentes mosogatótál (11107038) Megnézheted a Onlinemarkaboltok.hu oldalon.
❓ Mi a Teka Stylo 2B MTX Rozsdamentes mosogatótál (11107038)EAN kódja?
A Teka Stylo 2B MTX Rozsdamentes mosogatótál (11107038) termék EAN kódja: 8421152026120
Még több terméket keresél a teka gyártótól?
Katalógusunkban az teka márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb teka termékeinek kínálatát.