Tefal Bread of the World PF611838
| Elérhetőség | Raktáron ✅ |
|---|---|
| Értékelés | ⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategória | Háztartási kisgépek Kellékek sütéshez és főzéshez Kenyérsütők |
| Gyártó | Tefal |
| Eladó | Alza.hu |
| Ajánljuk | Kenyérsütők Tefal |
Árkategória:
Biztonságos vásárlás! 14 nap elállási idő!
Gyors házhozszállítás egy napon belül!
Biztonságos fizetés online bankkártyával!
Termékleírás
Tefal Bread of the World PF611838a következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.
Az Árukereső.hu-n megvásárolható ajánlataink
|
|
Kenyérsütők
Tefal Bread of the World PF611838 |
79 990 Ft |
Teljes Tefal Bread of the World PF611838 termékleírás
A Alza.hu webáruházban a kenyérsütők kategóriából a Tefal Bread of the World PF611838) terméket 79 990 Ft-os áron vásárolhatod meg.
Paraméterek
| Elérhetőség |
Raktáron |
|---|---|
| Értékelés |
⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategória |
Háztartási kisgépek, Kellékek sütéshez és főzéshez, Kenyérsütők, |
| Gyártó | |
| Eladó | |
| Ár |
79 990 Ft |
| EAN |
3045385782988 |
Gyakran ismételt kérdések a Tefal Bread of the World PF611838 kapcsolatban
❓ Mennyibe kerül a Tefal Bread of the World PF611838?
A Tefal Bread of the World PF611838 terméket 79 990Ft-tól vásárolhatod meg a Alza.hu webáruházban.
❓ Hol lehet vásárolni a Tefal Bread of the World PF611838 terméket?
A Tefal Bread of the World PF611838 terméket például a Alza.hu webáruházban vásárolhatja meg.
❓ A Tefal Bread of the World PF611838 raktáron van?
Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron Tefal Bread of the World PF611838 Megnézheted a Alza.hu oldalon.
❓ Mi a Tefal Bread of the World PF611838EAN kódja?
A Tefal Bread of the World PF611838 termék EAN kódja: 3045385782988
Még több terméket keresél a tefal gyártótól?
Katalógusunkban az tefal márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb tefal termékeinek kínálatát.