Gyerek jármű SUV Baby Mix kék



Elérhetőség Raktáron ✅
Értékelés ⭐⭐⭐⭐⭐
Kategória Főoldal
Játék
Gyermekjárművek
Eladó biano.hu

Árkategória:


Biztonságos vásárlás! 14 nap elállási idő!

Gyors házhozszállítás egy napon belül!

Biztonságos fizetés online bankkártyával!


Termékleírás

Gyerek jármű SUV Baby Mix kéka következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.

Az Árukereső.hu-n megvásárolható ajánlataink

Gyerek jármű SUV Baby Mix kék
Gyermekjárművek

Gyerek jármű SUV Baby Mix kék

15 735 Ft

Teljes Gyerek jármű SUV Baby Mix kék termékleírás

Baby Mix SUV autó futóbicikli gyerekek számára. A futóbicikli 4 kerékkel rendelkezik és tarka színekben pompázik. Minőségi műanyagból gyártott. 2 AA típusú elemmel működik, amely nem a csomagolás a része. 12-36 hónapos gyerekek számára ajánlott. Terhelhetősége 27 kg. A dallamokat játszó kormány segítségével irányítható az autó. Az ülés alatt csomagtartó található. Nagy műanyag kerekei vannak. Hossza kb. 64 cm, magassága kb. 35 cm, szélessége kb. 29 cm, kerék átmérője kb 13 cm.

A biano.hu webáruházban a gyermekjárművek kategóriából a Gyerek jármű SUV Baby Mix kék) terméket 15 735 Ft-os áron vásárolhatod meg.

Paraméterek


Elérhetőség

Raktáron

Értékelés

⭐⭐⭐⭐⭐

Kategória

Főoldal, Játék, Gyermekjárművek,

Ár

15 735 Ft

Szín

Kék

Megfelelő

Fiúknak

Anyag

Műanyag

Ajánlott kor

12 hónapos kortól

Funkció

Melódiákkal

Gyakran ismételt kérdések a Gyerek jármű SUV Baby Mix kék kapcsolatban


❓ Mennyibe kerül a Gyerek jármű SUV Baby Mix kék?

A Gyerek jármű SUV Baby Mix kék terméket 15 735Ft-tól vásárolhatod meg a biano.hu webáruházban.


❓ Hol lehet vásárolni a Gyerek jármű SUV Baby Mix kék terméket?

A Gyerek jármű SUV Baby Mix kék terméket például a biano.hu webáruházban vásárolhatja meg.


❓ A Gyerek jármű SUV Baby Mix kék raktáron van?

Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron Gyerek jármű SUV Baby Mix kék Megnézheted a biano.hu oldalon.