EVIDO ONDA 60W Fali páraelszívó
| Elérhetőség | Raktáron ✅ |
|---|---|
| Értékelés | ⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategória | EVIDO EVIDO Páraelszívó EVIDO Fali páraelszívó |
| Gyártó | Evido |
| Eladó | Onlinemarkaboltok.hu |
| Ajánljuk | EVIDO Fali páraelszívó Evido |
Árkategória:
Biztonságos vásárlás! 14 nap elállási idő!
Gyors házhozszállítás egy napon belül!
Biztonságos fizetés online bankkártyával!
Termékleírás
EVIDO ONDA 60W Fali páraelszívóa következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.
Az Árukereső.hu-n megvásárolható ajánlataink
|
|
EVIDO Fali páraelszívó
EVIDO ONDA 60W Fali páraelszívó |
54 900 Ft |
Teljes EVIDO ONDA 60W Fali páraelszívó termékleírás
SZÁLLÍTÁSI INFORMÁCIÓKÉRT kattintson IDE! + EXTRA 5 év jótállással vásárolhat!* kA megrendelt termékeket két SAJÁT munkatársunk szállítja házhoz, órapontosan, az ország egész területén! EVIDO ONDA 60 KÜRTŐS PÁRAELSZÍVÓ Készülék típusa: kürtős fali páraelszívó Anyag/szín: festett fehér/króm Vezérlés: 3 fokozatú nyomógomb Általános információk: rusztikus design, alumínium zsírszűrő, Világítás: 2 x 3 W LED Légszállítás (IEC): max. 285-415 m3/h Zajszint: 56-67 dB Csőcsonk mérete: Ø 150 mm, 60 cm széles C energiaosztály
A Onlinemarkaboltok.hu webáruházban a evido fali páraelszívó kategóriából a EVIDO ONDA 60W Fali páraelszívó) terméket 54 900 Ft-os áron vásárolhatod meg.
Paraméterek
| Elérhetőség |
Raktáron |
|---|---|
| Értékelés |
⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategória | |
| Gyártó | |
| Eladó | |
| Ár |
54 900 Ft |
| EAN |
5999561054650 |
Gyakran ismételt kérdések a EVIDO ONDA 60W Fali páraelszívó kapcsolatban
❓ Mennyibe kerül a EVIDO ONDA 60W Fali páraelszívó?
A EVIDO ONDA 60W Fali páraelszívó terméket 54 900Ft-tól vásárolhatod meg a Onlinemarkaboltok.hu webáruházban.
❓ Hol lehet vásárolni a EVIDO ONDA 60W Fali páraelszívó terméket?
A EVIDO ONDA 60W Fali páraelszívó terméket például a Onlinemarkaboltok.hu webáruházban vásárolhatja meg.
❓ A EVIDO ONDA 60W Fali páraelszívó raktáron van?
Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron EVIDO ONDA 60W Fali páraelszívó Megnézheted a Onlinemarkaboltok.hu oldalon.
❓ Mi a EVIDO ONDA 60W Fali páraelszívóEAN kódja?
A EVIDO ONDA 60W Fali páraelszívó termék EAN kódja: 5999561054650
Még több terméket keresél a evido gyártótól?
Katalógusunkban az evido márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb evido termékeinek kínálatát.